You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Váš nákupní košík je prázdný!

Kč CZK
Čeština

Květinová dekorace

Květinová dekorace

TEMATICKÁ SVATBA

Klasická svatba s bohatou banketou je nejoblíbenějším modelem svatební svatby, ale nikdo vás nepřekvapí soutěží a toastmaster. Ale originální tematická svatba je zcela jinou záležitostí. Máte příležitost ukázat si představivost, svou individualitu a realizovat ty nejodvážnější nápady. Vše, co potřebujete, je vybrat téma a začít jej provádět.

VYBRAT TÉMA

Nejprve pochopíme význam samotného konceptu - téma svatby. Stručně řečeno, je to styl nebo myšlenka, která projde celou svatbou červenou čarou a měla by být viditelná v každém elementu.

Jak si vybrat svatební téma? Otočte se k sobě, abyste pochopili, že opravdu milujete nejvíce. Mohou to být například staré filmy nebo nějaký konkrétní film, historická éra, určitá osoba a další. Možná jste snili o něco zvláštního od dětství, ale už jste zapomněli. Je čas vzpomenout si.

Pomůžeme vám při uspořádání tématické svatby s nejjasnějšími nápady.

BAREVNÉ SVATBY

Pro veselé, energické a veselé páry je barevná svatba dokonalá. Narušení barev a jasných barev vytvoří nezapomenutelnou dovolenou atmosféru. Červená, zelená, žlutá, modrá jsou právě to, co potřebujete. Nechte je v každém prvku svatební výzdoby, oblečení a nádobí budou trochu barvy. Například ženich nosí jasně barevné pruhy ponožky, kravatu a košili. Jeho přátelé je nechali obléknout barevné kabáty a šaty družiček se oblékají. Nevěsta kytice a ženích je boutonniere by měla být vyrobena z různých jasných barev. Objednejte si barevný dort a dekorace do haly. Vhodné cukrovinky, papírové dekorace, barevné svíčky a lucerny, stuhy, květiny. Hlavní myšlenka takové svatby - mnoho barev neexistuje.

V případě zájmu nás kontaktujte na mersiflowers@gmail.com pro více informací.